Інструкція

Шановні колеги!

З метою полегшення доступу до навчання та оптимізації і спрощення адміністрування освітніх послуг функціонує електронна система реєстрації на курси підвищення кваліфікації!

 

На головній веб-сторінці слід вибрати тип навчання (безперервний професійний розвиток, стажування або спеціалізація) і після цього знайти курс, який Вам потрібно. Для зручності, у розділах працює пошук за ключовими словами.

Для підтвердження реєстрації необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» та вказати Прізвище Ім’я По-батькові, номер телефону (у форматі +380*********), адресу електронної пошти (e-mail) та дати згоду на обробку персональних даних.

Після успішної реєстрації Вам надійде SMS-повідомлення з підтвердженням. Протягом трьох робочих днів ми обробимо Ваші дані і, на вказану Вами адресу електронної пошти надішлемо параметри доступу до платформи електронного навчання та реквізити для оплати.

Повідомляємо також, що у деканаті функціонує електронна база даних, тому надавати будь-які додаткові документи потрібно тільки у випадку, коли Ви отримаєте відповідний запит з офіційної електронної адреси ФПОДП ([email protected]).

ВАЖЛИВО! Відповідно до вимог законодавства, медицина є регульованою професією і доступ до навчання відбувається встановленим чином. Тому, у випадку відсутності у електронній базі Ваших документів про освіту, ми надсилаємо Вам запит про їх надання. У випадку відсутності диплому та сертифікату лікаря(провізора)-спеціаліста (посвідчення про кваліфікаційну категорію), ми змушені відмовити у прийомі на навчання.

Відповіді на найчастіші запитання можна знайти за посиланням: https://fpo.uzhnu.edu.ua/najchastishi-zapitannya/
Додаткова інформація за телефонами:

+380677421688 — Загальні та організаційні питання: Гечко Михайло Михайлович, заступник декана

+380502704169 — Питання реєстрації та оплати: Логойда Маріанна Федорівна, провідний спеціаліст деканату

+380664959049 — Технічні питання реєстрації: Курах Артур Васильович, асистент

Можете, також, написати нам на офіційну адресу електронної пошти:

[email protected] або у Viber, WhatsApp +380980600704

 

Дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ та МОЗ України, щодо запобігання поширенню COVID-19,бережіть себе та своїх близьких!