Найчастіші запитання

ПИТАННЯ: Чи можна ще щось пройти на ФПО, окрім тематичного удосконалення?

ВІДПОВІДЬ -> Факультетом післядипломної освіти проводиться широкий спектр освітніх заходів з безперервного професійного розвитку, який постійно оновлюється. Дізнатися про актуальні курси можна за посиланням.

 

ПИТАННЯ: Яка вартість курсів на ФПО?

ВІДПОВІДЬ -> Вартість курсів визначена наказом ректора на навчальний рік (оприлюднено за посиланням) та зазначена на нашому сайті у описі курсів. Загалом, у 2021/2022 навчальному році вартість одного дня навчання складає 204 грн, 1 тижня — 1020 грн, місяця – 4080 грн.

 

ПИТАННЯ: Як зареєструватися на курси на ФПО?

ВІДПОВІДЬ -> Щоб зареєструватися на навчання на ФПО УжНУ достатньо обрати курс, ввести контактні дані та натиснути кнопку «Зареєструватися». Детальніша інструкція за посиланням.

 

ПИТАННЯ: Що відбувається після натискання кнопки «Зареєструватися»?

ВІДПОВІДЬ -> Ви отримаєте СМС-підтвердження на вказаний Вами номер телефону, а інформація про Вашу реєстрацію передається до електронної системи управління освітнім процесом у деканаті ФПО.

 

ПИТАННЯ: Що робити, якщо не отримано підтвердження про реєстрацію у системі або на електронну пошту?

ВІДПОВІДЬ -> Якщо протягом 2 робочих днів Ви не отримаєте підтвердження, спробуйте зареєструватися ще раз, уважно перевіривши при цьому контактний номер телефону та адресу електронної пошти. Або, також Ви можете написати листа на електронну пошту ([email protected]) або повідомлення в Viber/WhatsApp на номер: +380980600704

 

ПИТАННЯ: Чи потрібно приносити документи?

ВІДПОВІДЬ -> Ні. Особисто приносити документи не потрібно. Електронна база даних ФПО вже містить велику кількість відомостей про лікарів, які у нас навчалися. У випадку їх відсутності, на електронну пошту вказану при реєстрацію буде відправлено запит про подання документів у електронній формі.

 

ПИТАННЯ: Яким чином можна оплатити за навчання?

ВІДПОВІДЬ -> Після підтвердження Ваших даних, Ви отримаєте СМС-повідомлення та лист на електронну пошту із сумою та реквізитами для оплати. Оплатити можна через мобільний додаток Вашого банку, терміналах самообслуговування або у відділеннях банків України.

Банківські реквізити для оплати за навчання також розміщені на офіційному сайті університету за посиланням.

 

ПИТАННЯ: Яку інформацію можуть попросити у банку або при оплаті онлайн?

ВІДПОВІДЬ -> При будь якому способі оплати, касир або інтерфейс платіжного засобу може запросити додаткову інформацію. У такому випадку, слід вказати наступне:

Факультет: ФПОДП;

Курс: 1

Семестр: 1 або 2

Форма навчання: очна

 

При цьому, у призначенні платежу обов’язково повинно бути правильно вказано Прізвище та ініціали особи, яка навчається.

 

ПИТАННЯ: Чи потрібно приносити квитанції про оплату?

ВІДПОВІДЬ -> Ні. Підтвердження оплати слід відправити у відповідь на лист електронної пошти з реквізитами оплати або у повідомленні в Viber/WhatsApp на номер: +380980600704

 

ПИТАННЯ: Яка процедура оплати, якщо за мене оплачує заклад?

ВІДПОВІДЬ -> У випадку, якщо навчання за Вас оплачує юридична особа, повідомте деканат про це на електронну пошту ([email protected]) або у повідомлення в Viber/WhatsApp на номер: +380980600704 і ми відправимо Вам типову угоду в електронному форматі. Головному бухгалтеру або відповідальній особі слід заповнити реквізити платника та повернути нам угоду у такому ж електронному вигляді (не скан-копію). Після цього ми її роздрукуємо, передаємо у бухгалтерію, де буде виписано рахунок, акт виконаних робіт, документи підписано головним бухгалтером та ректором університету і ми відправимо скан-копії на електронну пошту,  а оригінали у зручний для Вас спосіб (кур’єр, Укрпошта, Нова пошта).

 

ПИТАННЯ: Як забрати виготовлені документи?

ВІДПОВІДЬ -> У випадку успішного завершення навчання (достатнього відвідування та виконання вимог до вихідного контролю знань), і своєчасної повної оплати, після виготовлення документів Ви отримаєте відповідне СМС-підтвердження.

Електронні документи ми відправимо Вам на адресу електронної пошти, а друковані Ви можете забрати у деканаті особисто, або ми передамо Вам у зручний для Вас спосіб (кур’єр, Укрпошта, Нова пошта).

 

Більше відповідей за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/faq-2022.htm

Щоб дізнаватися про наші новини першими, слідкуйте за нашим сайтом та підписуйтеся на нас у соціальних мережах
Facebook Messenger Instagram